Hakkımızda

Hakkımızda

1996 yılında kurulan Merit İletişim Teknolojileri, Merit Grup bünyesinde hizmet veren, Merit Grup'a ismini veren grubun ilk şirketidir. Telekomünikasyon, haberleşme ve iletişim teknolojileri konularında uzmanlaşmış bir sistem entegratörüdür. Bu kapsamda kurumsal iletişim çözümleri, kablolu&kablosuz network çözümleri, yapısal kablolama, IVR&Ses kayıt çözümleri, IPTV&SMA TV çözümleri, sunucu&veri depolama çözümleri, güvenlik çözümleri ve endüstriyel çözümler sunmaktadır.

Merit İletişim, sektör bağımsız olarak çalışmakta, kamu ve özel sektörde orta ve büyük ölçekli firmalara çözüm sağlamaktadır.

Merit İletişim, Merit Grup altında faaliyet gösteren, her biri kendi alanında uzman ve farklı üreticilerle iş ortaklığı olan diğer grup firmalarının da portföylerinden yararlanarak anahtar teslimi tüm zayıf akım kalemlerini kapsayan çözümler sunmaktadır.

İstanbul da yerleşik Genel Müdürlüğü ve Ankara da yerleşik ofisi ile 20 yılı aşan bilgi birikimini kullanarak halen Türkiye ve Türkiye dışında 1000+ kurumsal referansa sahiptir.

Sektör bazında ürün ve çözüm portföyünü konumlandıran ve çeşitlendiren Merit İletişim, sektöre özel katma değer yaratacak çözümler yaratabilir ve sunabilir.

Merit İletişim; alanında uzman kadrosu, bilgi birikimi ve müşteri odaklı yaklaşımı sonucu elde ettiği sektördeki lider konumunun verdiği gurur ve mutluluğu, müşteriyle paylaşmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin iş süreçlerini kolaylaştıracak ve verimliliklerini arttıracak ürün ve hizmetleri doğru yerde, doğru zamanda, doğru fiyata, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayacak bir ekip ile sunmaktır.

Vizyonumuz

Bilişim teknolojilerinde müşterilerimize sürekli yenilikçi ve iş performanslarını geliştirici ürün ve hizmetler sunmak, ürün, hizmet ve destek kalitesini sürekli kılarak müşterilerimiz nezdinde en güvenilir şirket olmak.

Merit İletişim, bir Merit Grup şirketidir.


Grup Şirketlerimiz